Uncategorized

Počítače (aj) do škôl, vďaka ktorým ušetríte

Renovované počítače sú vhodné nielen do domácností, ale aj do škôl. Pýtate sa prečo? Ponúkame vám pár dôvodov i nápadov, ako vďaka dobrej kúpe podporiť svojich žiakov a študentov ešte viac.

Obnovené, no stále rovnako kvalitné

Existuje veľa spôsobov, ako opraviť počítač či notebook. Len niektoré z nich sú však natoľko skvelé, aby sa mohlo obnovené zariadenie ďalej plnohodnotne využívať. Hoci medzi obnovované spotrebiče patria aj repasované notebooky, určite ich môžeme zaradiť k tým, ktoré sú 100%-ne využiteľné aj po ich oprave. Existuje na to hneď niekoľko dôvodov:

  • po obnovení majú výkon porovnateľný s počítačmi, ktoré sú rozhodne drahšie
  • napriek nižšej cene majú aj obnovené pc dvojročnú záruku
  • môžete si byť istí ich kvalitou, pretože pred opätovným zaradením zariadenia do predaja sú samotné notebooky či počítače podrobované

PC do škôl za menší peniaz

Ak sa pri riadení školy stretávate s tým, že potrebujete šetriť na každom kroku, ako správny manažér sa určite rozhliadate po najlepších možnostiach. Jedným zo spôsobov, ako ušetriť, je kúpa obnovených notebookov namiesto úplne nových zariadení.

Ako ste sa mohli dočítať už vyššie, počítače, ktoré sú správnym spôsobom obnovené, dokážu podávať rovnaký výkon, ako niektoré nové zariadenia a pritom sú cenovo neporovnateľne výhodnejšie.

Škola bližšie žiakom

Renovované notebooky určite oceníte aj v čase krízy, akou bola (či stále je) tá súčasná, kedy sa deti museli väčšinu času vzdelávať doma. Ak totiž škola prejaví záujem o žiakov a pomôže im v podobných situáciách napríklad zapožičaním počítača či notebooku, určite si získa srdcia rodičov detí. Je však zrejmé, že nakúpiť množstvo nových a drahých zariadení by bolo pre školy náročné. Vy však už poznáte riešenie, ako kúpiť PC do školy za menší peniaz…

Veďte deti k „eko“ mysleniu v praxi

Obnovované počítače nie sú výhodné len v tom, že sú lacnejšie, ale aj v tom, že sú šetrnejšie k životnému prostrediu.

Prečo?
Pretože pomáhajú predchádzať tvoreniu odpadu.

Tým, že spotrebiteľ, v tomto prípade škola, zakúpi počítač, ktorý bol opravený, ušetrí našu planétu pred novým odpadom, ktorý by vznikol vyhodením starého počítača (resp. v budúcnosti potom aj vyhodením novozakúpeného notebooku).

A práve toto ekologické myslenie, ktoré by prejavila škola v praxi, môžu pedagógovia ďalej vštepovať aj svojim žiakom či študentom. Príklad je predsa najlepším „učiteľom v histórii ľudstva.

Myslite teda „eko“ aj „logicky„, buďte ekonomický, nakúpte výkonné notebooky lacnejšie, a ušetrite vašej škole na niečo, čo dopomôže vašim žiakom a študentom k ešte lepšiemu vzdelaniu, než aké u vás mohli získavať doteraz.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *