PodnikanieSlovensko

Zarábajte na prenájme kancelárií

V súčasnej dobe sa rozmáha biznis s prenájmom nehnuteľností. Mnohým investorom takýto biznis vynáša – dokonca možno už aj vám. Čo sa však v súčasnosti ešte viac rozbieha a dostáva do popredia, je investovanie do kancelárií. Zistite prečo by ste s ich predajom a prenájmom mali začať aj vy.

Kancelárie sú „v kurze“ takmer stále – najmä ak zvolíte správnu lokalitu

Kancelárske priestory budú v kurze takmer stále. Takmer neustále totiž vznikajú firmy, ktoré potrebujú pre svoje fungovanie vhodné priestory – najmä v začiatkoch, počas ktorých si mnohé spoločnosti nemôžu dovoliť financovať vlastné kancelárske priestory.

Navyše, pokiaľ sa zameriate na správnu lokalitu, môžu byť vaše zisky ešte vyššie. Prenájom, kúpa a predaj kancelárií Bratislava vám napríklad v rámci Slovenskej republiky prinesú asi najvyššie zisky, aké môžete v rámci biznisu s kanceláriami v tejto krajine dosiahnuť.

S prenájmom kancelárií sa spájajú nižšie náklady ako s prenájom nehnuteľností

Na prenájme kancelárií je okrem iného úžasné to, že s ich správou sa spájajú nižšie náklady.

Len uvážte, ako často sa stáva, že nehnuteľnosti určené na bývanie, bývajú po opätovnom odovzdaní majiteľovi dosť zničené a opotrebované. Pred ďalších prenájmom ich treba upraviť, opraviť a podobne. No pokiaľ ide o kancelárie – už len ich údržba a upratovanie sú jednoduchšie, nehovoriac o ich odovzdávaní a úprave pred opätovným prenájmom, ktorá býva rýchlejšia a menej nákladná, ako úprava nehnuteľností určených na bývanie.

Ponuka stabilnejšieho príjmu s Amigalom

Čo je ešte zaujímavejšie je to, že sú firmy, ktoré vám pri predaji nehnuteľností, presnejšie pri predaji kancelárií, ponúknu stabilný príjem.

Pýtate sa, ako to funguje?

Napríklad kúpa kancelárií od firmy Amigal je spojená s ponukou spolupráce na niekoľko rokov (podľa ich ponuky a vášho výberu). A čo obnáša spolupráca? Najmä to, že starosti s prenájmom necháte na spoločnosti, ktorá vám kanceláriu predáva. Amigal vám zaručuje dobrý zisk, teda výhodné percento zo zisku z prenájmu vašej kancelárie, a to dokonca aj v prípade, že by samotná spoločnosť náhodou nájomcu do vašej kancelárie nenašla. Taký biznis sa už naozaj oplatí, čo poviete?

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *