EkonomikaFinanciePodnikanieSlovenskoSvet

Zarábajte z domu – 3 najlepšie možnosti, ako si na našom trhu privyrobiť.

Zárobok z domu je lákavý pre každého – či už pracujúceho človeka, študenta, alebo mamičku na materskej. Existuje však veľa podvodníkov, ktorí vám ponúknu prácu z domu a napokon nezaplatia. Prípadne sa môžete stať súčasťou MLM firmy, ktorá je už dávno zabehnutá, a tak vám ako poslednému členovi za čas strávený prácou nepríde adekvátna odmena. Ako si teda najlepšie privyrobiť z domu?

  • 1. Vyplňovanie dotazníkov v on-line prieskumoch

Láka vás práca za PC, za ktorú by vám ešte aj zaplatili? Potom je pre vás vyplňovanie on-line dotazníkov tou pravou formou zárobku z domu. Na internete nájdete mnoho slovenských i zahraničných portálov, ktoré vám po registrácii budú zasielať rôzne prieskumy. Stačí, ak zadáte informácie, ktoré vás vystihujú. Na základe nich vás jednotlivé spoločnosti budú pozývať do prieskumov, na ktoré sa najviac hodíte. Za vypĺňanie dotazníkov budete najčastejšie získavať body, kredity a podobne, ktoré po dosiahnutí istého limitu môžete vymeniť buď za finančnú odmenu alebo za zľavové kupóny či za bonusové kupóny na nákup vybraných produktov.

  • 2. Tvorba vlastných výrobkov – homemade dnes fičí

Ste zručný stolár alebo vás bavia drobné ručné práce? Využite svoju šikovnosť a začnite svoje výrobky predávať. Dnes už nájdete mnoho predajcov, ktorí vám umožnia ponúkať svoje homemade vecičky priamo na ich web stránkach. Alebo využite niektorú zo sociálnych sietí a začnite predávať vo svojom okolí. Vyhnete sa tým nielen poplatkom za publikáciu svojich produktov na stránkach iných predajcov, ale aj poplatkom za distribúciu výrobkov do vzdialených oblastí.

  • 3. Investovanie na burze

V tomto prípade síce potrebujete nejaký kapitál, no ak pár dní strávite samoštúdiom literatúry či niektorého z mnohých webov o burze (samozrejme doma), otvoria sa vám dvere k zaujímavým príjmom. Nie je dobré hneď na začiatok investovať veľkú sumu, keďže obraty na burze je potrebné sledovať dlhodobo, no ak budete trpezliví, o pár rokov vás už môže čakať slušný zárobok. Bez toho, aby ste sa pohli z vášho bytu.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *