Podnikanie

Hadvoservis – autoservis, ktorý vyrieši všetko pod jednou strechou

Hľadáte kvalitný autoservis v Bratislave, ktorý ponúka všetko pod jednou strechou? V tom prípade by ste mali spozornieť. Autoservis Hadvo poskytuje kompletnú starostlivosť o vaše auto či iný dopravný prostriedok. Vďaka modernému vybaveniu a profesionálnemu personálu dokáže zvládnuť opravy aj úpravy vozidiel všetkého druhu.

All-in-one služby pre vaše vozidlo

Pokiaľ ide o dobro vášho auta, Hadvoservis sa postará o všetko. Či už ide o jednoduchý servis, zložitú opravu, alebo renováciu starého vozidla, všetko dokážete vyriešiť pod jednou strechou. Medzi ponúkanými službami nájdete autoservis, autolakovňu, pneuservis, riešenie poistných udalostí, ale aj opravu karosérií a taktiež predaj náhradných dielov a doplnkov, a to všetko v najvyššej kvalite.

Autoservis

Ak hľadáte vyhlásený autoservis, Bratislava dobre vie, čo by vám odporučila. Hadvoservis sa venuje starostlivosti o osobné vozidlá, úžitkové vozidlá, nákladné vozidlá do 7,5t, motocykle a taktiež aj o rôzne druhy techniky ako sú napríklad traktory, bágre, manipulačná technika a podobne. O opravu vášho auta sa postará profesionálny vyškolený personál s najmodernejším vybavením tak, aby bol váš dopravný prostriedok čo najskôr fit.

Autolakovňa

Najlepšia autolakovňa v Bratislave? Práve ste ju našli. Autolakovňa Hadvoservis používa najkvalitnejšie vybavenie a navyše je aj ekologicky úsporná. Disponuje vlastnou klampiarskou a lakýrnickou dielňou, ktorá je vybavená infra vykurovaním. Okrem lakovania tu nájdete aj leštenie laku a svetlometov, opravu a lakovanie diskov, ale aj kompletnú renováciu historických automobilov.

Pneuservis

Medzi službami nájdete aj kompletné prezúvanie pneumatík rôznych typov od nízko profilových, cez run-flat až po pneumatiky s dušou. Problém nie je ani obúvanie pomocou vzduchového dela či prezúvanie dodávok a motocyklov. K dispozícií je aj celoročné bezpečné uskladnenie pneumatík.

Poistné udalosti

Hadvoservis je zmluvným partnerom poisťovní UNIQA a Allianz a pre obe poisťovne je samoobhliadkovým servisom. To znamená, že poškodené auto stačí priniesť a Hadvo sa o všetko postará. V prípade núdze ho dokonca aj odtiahne. Obhliadku, šetrenie poistnej udalosti a následnú opravu je však možné vykonať aj pokiaľ máte inú poisťovňu, stačí len nahlásiť poistnú udalosť.

Ak hľadáte autoservis Ružinov, Hadvoservis je tu pre vás. Jeho kvalita je vyhlásená po celej Bratislave a pokiaľ chcete mať vaše auto v dobrých rukách, ste tu správne.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *